Portugalia.

Warsztaty fotografii sensualnej w Sintrze.

Dwie modelki bikini. Profesjonalny makijażysta/fryzjer.

Jesień 2019


dziewczyna-3.jpg

Kurs fotografii sensualnej/bieliźnianej

W piękny domu położonym w centru Sintry wgłębimy się w temat fotografii sensualnej komercyjnej. Bielizna, stroje kąpielowe i bikini - ta część fotografii modowej rządzi się swoimi własnymi prawami. Na co zwracać uwagę podczas zdjęc na których pokazujemy produkt i dużo ciała o tym porozmawiamy ale głównie popracujemy. Profesjonalna ekipa od stylistki poprzez makijażystkę jak i modelkę będą nam towarzyszyć podczas tych trzech dni. Pokażemy jak fotografować ciało kobiety w jak najlepszym świetle i pozie, jak poprowadzić modelkę i na co zwracać uwagę. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich z podstawowym doświadczeniem fotograficznym z własnym aparatem cyfrowym, kartą sd i komputerem z zainstalowanym programem do edycji zdjęć.

warsztaty poprowadzi

Robby Cyron.

Prowadzący warsztaty fotofografii sensualnej” iFocus Workshops” Robby Cyron ma na swoim koncie liczne sesje modowe dla wielu klientów bieliźnianych. Pracuje na codzień dla Playboya i innych magazynów modowych na całym świecie. Ulubieniec gwiazd nie tylko płci pięknej. Jego prace były pokazywane w międzynarodowych galeriach. Kocha fotografię i różne jej dziedziny. Warszawa jest jego drugim domemi tu tworzy nowe projekty miedzy innymi Bella Project, Nath i No Naked.Plan warsztatów

1.Dzień

Przy śniadaniu i kawie porozmawiamy nad czym będziemy pracowali podczas warsztatów, poznamy się i stworzymy profesjonalną atmosferę prawdziwej sesji zdjęciowej. Teorii nie będzie za dużo ponieważ twierdzimy i jesteśmy fanami opcji - learning by doing. Na terenie naszego pięknego domu stworzymy pierwsze zdjęcia. Praca przy różnych rodzajach światła. Pod wieczór praca nad edycją naszych świeżo powstałych zdjęć. Wspólna kolacja.

2. Dzień

Kawa i pyszne śniadanie pomogą nam wcześniej rano stanąć na nogi. Dzisiaj jedziemy w plener. Jak pracować w terenie z bielizną i nagością zakrytą jak się do tego przygotować, jaki sprzęt do tego potrzebujemy. Jak radzić sobie z pełnym słońcem i w cieniu. Kulminacją dni będą zdjęcia przed zachodem słońca aż do blue hour.

3. Dzień

Pod okiem naszego prowadzącego najlepsze ujęcia z dwóch dni pracy i porozmawiamy z każdym z was o efektach waszej pracy. Nasz wykładowca pokaże wam jak używać narzędzia którym jest Adobe Lightroom Classic. Wybór, edycja jak i projektowanie własnego edytorialu. O tym wszystkim porozmawiamy i nad tym popracujemy.


co potrzebne ?

  • Aparat fotograficzny z podstawowymi obiektywami

  • komputer z zainstalowanym programem Adobe Lightroom Classic

  • karty SD

  • miłość do fotografii

  • apetyt na pyszne jedzenie


Lista uczestników jest ograniczona do 6 osób.

Czwartek wieczorem wylot, powrót w niedzielę wieczorem.


W cenie kursu; warsztaty, noclegi, śniadanie i  poczęstunek w ciągu dnia, wszystkie atrakcje zgodnie z programem.

Lot i kolacje po stronie uczestników.


Zapytaj o cenę:  info@ifocus.pl  tel.508310510

Regulamin warsztatów

Copyright iFocus 2019