KURS FOTO WARSZAWA TO DOBRY PREZENT

Zastanawiasz się nad prezentem dla swoich bliskich, kolegów z pracy czy może nie wiesz co sprezentować swojememu partnerowi ? My Tobie w tym pomożemy. Poniżej parę przykładów jaka to może być niespodzianka.

Wystawiamy vouchery na każdą okazję i sposobność.


kurs-foto-warszawa-15.jpg

Warsztaty i szkolenia indywidualne

iFocus to szerokie zakres warsztatów w bardzo różnych dziedzinach fotografii. Zorganizujemy warsztaty indywidualne lub grupowe. Szkolenia długoteminowe czy zajęcia jednodniowe. Nasze kursy to szczególny i oryginalny prezent.

kurs-foto-warszawa-17.jpg

Wyjazd integracyjny z fotografią

Zorganizujemy Event fotograficznym na którym będziesz mógł wraz ze swoimi pracownikami czy kolegami z pracy fotografać jak profesjonalista. Zabookujemy całą ekipę od modelki poprzez stylistę, makijażystę czy fryzjera, nasz prowadzący zdradzi parę tajników fotografii, pokażemy jak edytować zdjęcia, stworzycie swój własny edytorial. Tego typu zajęcia integracyjne są zupełną nowością na rynku.


kurs-foto-warszawa-19.jpg

Urodziny foto dla dzieci

Urodziny z fotografią, pobawimy się fotografią, sesja zdjęciowa z kolezankami i kolegami z klasy, praca z polaroidami. Dzieci bardzo chłoną wiedzę i są bardzo kreatywne, my pomożemy to z nich wyciągnąć. To będzie niezapomniany prezent dla każdego dziecka i nietylko.


Ponadto zapraszamy do zapoznania się z naszymi bieżącymi kursamiJesteśmy otwarci na różne pomysły, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, zadzwoń to przegadamy każdą kwestię +48508310510 lub napisz info@ifocus.pl

Copyright iFocus 2019