KURSY FOTOGRAFII

WARSZAWA

“iFocus Workshops”


kurs_foto_warszawa_11.jpg

CZEGO SIĘ NAUCZĘ

- OBSŁUGI APARATU

- JAKIEGO ŚWIATŁA UŻYWAĆ

- OBSŁUGI LIGHTROOMA

- PORUSZANIA SIĘ PO STUDIO FOTOGRAFICZNYM

- WYWOŁYWANIA RAW-ÓW

- PORTRETU CZARNO/BIAŁEGO

- FOTOGRAFOWAĆ CIAŁO KOBIETY

- CZEGO NIE ROBIĆ

- PRACA Z CAŁĄ EKIPĄ ( MODELKA, MAKE UP, STYLIZACJA)

- JAKIEJ MUZYKI SŁUCHAMY PODCZAS SESJI

- I DUŻO, DUŻO WIĘCEJ

 
nordwood-themes-mtyWZiqdnM4-unsplash.jpg

Dla kogo są nasze kursy

- DLA POCZĄTKUJĄCYCH FOTOGRAFÓW I NOWICJUSZY

- OSÓB KTÓRYM ZALEŻY NA PROFESJONALIŹMIE I SOLIDNEJ WIEDZY

- OSÓB PROWADZĄCYCH WŁASNY BIZNES ZWIĄZANY Z FOTOGRAFIĄ

- PRACOWNIKÓW REDAKCJI, AGENCJI MARKETINGOWYCH, PR, SOCIAL MEDIA

- KLINIK STOMATOLOGICZNYCH I CHIRURGII PLASTYCZNEJ

- PRZYSZŁYCH ASYSTENTÓW FOTOGRAFA,STUDENTÓW I UCZNIÓW

- DLA OSÓB ZAKOCHANYCH W FOTOGRAFII

WYBRANE KURSY:

kurs-portretu-warszawa_1.jpg

Portret czarno-biały to klasyka wśród fotografii ludzi. Jak podejść do tej pięknej dyscypliny będziemy się starali pokazać podczas naszych warsztatów fotografii. Kurs fotografii Warszawa udowodni że to nie drogi sprzęt i oświetlenie “robią” nam zdjęcie. Podczas kursu portretu czarno-białego będziemy również pracowali w elekrtonicznej ciemni fotograficznej którą jest program Adobe Lightroom Classic.

kur-fotografii-sensualnej-2.jpg

Podziwiamy okładki magazynów męskich i piękne albumy aktów. Kurs fotografii sensualnej w najnowocześniejszej edytorialowj odsłonie. Dlaczego nagość zakryta jest aż tak bardzo seksowna o tym na naszych warsztatach nowoczesnego aktu. Warsztaty to głównie praca na planie zdjęciowym. Pod okiem specialisty stworzycie swoje piękne zmysłowe zdjęcia naszych niesamowitych modelek.

warsztaty-fotografii-still-life.jpg

Światło jest tutaj najważniejszym czynnikiem, jak nim rysować przybliżymy podczas tych warsztatów fotografii produktowej. Co jest niezbędne w studio i jakich narzędzi używać podzas zdjęć still lifowych, o tym powiemy podczas kursu.

ola-kielan-ifocus.jpg

Dla zabieganych którzy rozpoczynają przygodę z fotografią, firm, rodzin i różnych innych grup które pod okiem specialisty chcą poznać świat fotografii. Pomożemy w doborze aparatu i światła. Popracujemy wspólnie w studio fotograficznym nad swoim pierwszym profesjonalnym zdjęciem. Przejdziemy się wspólnie przez wystawę fotografii. Pooglądamy albumy fotograficzne i dużo dużo więcej. Indywidualny kurs fotografii Warszawa pokaże Tobie nowe horyzony tej pięknej dziedziny sztuki.

M.Dziun_220218_2109_v1_m.jpg

Kursy fotografii to świetny prezent na każdą okazję, czy wyjazd integracyjny z fotografią czy indywidualny kurs fotografii sensualnej albo urodziny dziecięce z fotografią lub fotografia od podstaw dla swojego partnera, pomożemy w każdej dziedzinie i pomyśle na prezent lub niespodziankę.

kurs-fotografii-beauty.jpg

Kurs fotografii beauty Warszawa

Ta piękna dziedzina fotografii reklamowej wymaga sporej wiedzy technicznej którą poznacie podczas kurs fotografii warszawa beauty. Jak oświetlić i jak poprowadzić modelkę, w jaki sposób retuszować i czego kategorycznie nie robić podczas zdjęć beauty, to tematy o których będziemy rozmawiali i nad nimi pracowali.

 

IFOCUS WORKSHOPS

Kursy fotografii Warszawa ma na celu wprowadzenie uczestników w świat fotografii i pokazania jak się w nim poruszać. Ponad 25 lat doświadczenia na rynku fotograficznym w Polsce jak i za granicą skłoniło nas do przekazania naszej wiedzy dalej, dzielimy się chętnie naszymi doświadczeniami i wieloletnią pracą. Jakość i profesjonalizm to nasze motto i bardzo na to zwracamy uwagę. Pracujemy z najlepszymi specialistami począwszy od fotografów, operatorów, modelek jaki i stylistów, makijażystów, fryzjerów, najlepszych retuszerów i wykładowców Photoshopa w kraju. Używamy sprzętu czołowych producentów na świecie. Warsztaty fotografii iFocus Workshops to kursy na najwyższym poziomie w każdej dziedzinie.

 


Zajęcia odbędą się między innymi w warszawskim Studio Las w pięknych industrialnych halach.

 

Studio Las to wyjątkowa przestrzeń fotograficzno-filmowa, w samym sercu Warszawy. Kurs fotografii Warszawa będzie gościło w industrialnych wnętrzach Studia Las wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt fotograficzny i oświetleniowy. Znajdziesz tu cztery duże studia. Każde jest w pełni wyposażone w sprzęt najlepszych światowych marek, m.in. Briese, Profoto, Broncolor.

 
robby-cyron.jpg

Robby Cyron

Założycielem kurs fotografii Warszawa “iFocus Workshops” jest autor wielu kampani i sesji zdjęciowych dla wielu magazynów i agencji reklamowych na całym świecie. Robby Cyron wystawiał się w wielu galeriach w Polsce i za granicą. W swojej twórczości Robby często bada różne oblicza natury, czy to przy okazji czarno-białej fotografii kobiet w projekcie „Bella”, czy próbie ujarzmienia dzikiej przyrody i zwierząt, jak w przypadku fotografii „Gallus”. Warszawa jest jego domem od 13 lat i tu stworzył kurs fotografii Warszawa “iFocus Workshops”.

 

Opinie naszych studentów

Podczas zajęć z portretu czarno-białego wykładowca pokazał mi nowe stronny tej przepięknej dziedziny fotografii. Po powrocie do domu zaczęłam fotografować całą rodzinę.

Katarzyna Miśkowieć - dyrektor artystyczny

 

Po tym kursie wiem już jaki kierunek wybiorę na studiach. Portret czarno-biały nabrał innego wymiaru a z wskazówek w Lightroomie napewno będę korzystała w mojej pracy.

Magdalena Góra - przyszła studentka

Fotografuję już od paru lat ale dopiero dzisiaj odkryłem ile jeszcze przede mną ciekawych sesji i pracy przy portrecie czarno-białym. Praca z profesjonalnymi modelkami bardzo mi się podobałą i na pewno wrócę do nowych edycjii kursu.

Henryk Paszek - psycholog

 

Nie interesowałem się aż tak fotografią portretową. Niedługo zostanę ojcem i pomyślałem że coś takiego może mi się przydać. Teraz wiem że to był strzał w dziesiątkę.

Piotr Golasiński - manager

 

Sprzęt na którym pracujemy:

Bardzo istotne jest dla nas aby sprzęt na którym państwa szkolimy był najwyższej światowej klasy. Kurs fotografii Warszawa jako jedyny firma w kraju pracuje na lampach firmy Briese. “Focusy” tego niemieckiego producenta są ulubionym światłem wielu znanych fotografów na całym świecie. Warsztaty to też moliwość przetestowania sprzętu poniższych marek.

Copyright iFocus Workshops 2019